Оцінка впливу на навколишнє середовище

Projects

Наша компанія надає послуги з розробки проектів  ОВНС, а також забезпечує розробку необхідної документації та супровід суб’єктів господарювання під час проходження процедури ОВД.

Відповідно до чинного природоохоронного законодавства України, необхідність проведення оцінки вплину на довкілля є у організацій, діяльність яких пов’язана з істотним впливом на довкілля. Проходження процедури є обов’язковим виключно на етапі планування діяльності, або планування реконструкції/модернізації підприємства, яке може змінити існуючі параметри навколишнього середовища. Співробітники компанії ТОВ «НВП «ЕКО СМАРТ ЛАБОРАТОРІЯ» мають професійні знання в області екологічного законодавства, тому вони надають послугу проходження ОВД «під ключ».

Послуги по розробці розділу проектної документації «Оцінка впливу на навколишнє середовище»

Ми займаємося питаннями екологічної безпеки промислових і комунальних підприємств 5 років, володіємо солідним досвідом в цій сфері. Наші співробітники розроблять оцінку впливу об’єкта на навколишнє середовище на етапах передпроектних рішень та стадії введення підприємства в експлуатацію.Екологічне проектування проводиться з метою оцінки стану навколишнього природного середовища, а також величини ресурсів, необхідних для її відновлення. Наявність подібної документації не тільки підвищує екологічну обгрунтованість роботи об’єкта, а й збільшує престиж підприємства, не кажучи вже про турботу про здоров’я працівників та населення.

Послуги по розробці документації та супроводу суб’єктів господарювання під час проходження процедури ОВД

Оцінка впливу на довкілля (ОВД) – це процедура, що проводиться з метою визначення характеру, інтенсивності, ступеня небезпеки впливу та аналізу наслідків від провадження планованої діяльності підприємства на стан довкілля і здоров’я населення.

Висновок з ОВД – є документом дозвільного характеру, яким виходячи з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зокрема величини та масштабів такого впливу, характеру, інтенсивності і складності, ймовірності, очікуваного початку, тривалості, частоти і невідворотності впливу (включаючи прямий і будь-який опосередкований, побічний, кумулятивний, транскордонний, короткостроковий, середньостроковий та довгостроковий, постійний і тимчасовий, позитивний і негативний впливи), передбачених заходів, спрямованих на запобігання, відвернення, уникнення, зменшення, усунення впливу на довкілля, обґрунтовує недопустимість провадження планованої діяльності або визначає її допустимість та екологічні умови її провадження.

Проходження процедури ОВД передбачає:

  1. Обробка первинної інформації, аналіз та систематизація зібраних матеріалів
  2. Підготовка, реєстрація та оприлюднення Повідомлення про плановану діяльність
  3. Підготовка Звіту з оцінки впливу на довкілля
  4. Підготовка та оприлюднення Оголошення про початок громадського обговорення
  5. Подача Звіту з ОВД та Оголошення до Єдиного реєстру ОВД
  6. Супровід суб’єкта господарювання на громадських слуханнях

Після завершення громадського обговорення, відповідний орган готує Звіт про громадське обговорення та Висновок з оцінки впливу на довкілля, що є обов’язковим для виконання, враховується при прийнятті рішення про провадження планової діяльності та може бути підставою для відмови у видачі рішення про провадження планової діяльності.